Broşürleriniz bina içlerine girilerek her posta kutusuna 1 adet olmak üzere dağıtılır.

Broşürleriniz bina içlerine girilerek her posta kutusuna 1 adet olmak üzere dağıtılır.

En etkili dağıtım biçimi posta kutularına yapılan dağıtımdır. Tüketici kitleye en hızlı ulaşım yoludur.

Dağıtım yapılan bütün apartmanların fotoğrafları dağıtımın yapıldığı gün saat 17.30 da tarafınıza mail yada Whatsapp yoluyla ulaştırılmaktadır.

Binalara Broşür, Magnet Dağıtım

Broşür ve magnet dağıtım hizmetimiz stratejik olarak belirlenmiş alanların içerisinde yapılmaktadır. Müşterilerimizin gelirlerini arttırmak amacıyla oluşturulan havuz içerisinde, ihtiyaca yönelik noktalar belirlendikten sonra, sorumlu personellerimiz çevrede bulunan binaların giriş katlarına ve buldukları uygun alanlara broşür ve magnet dağıtımını yapmaktadırlar. Gözle görülebilecek ve onların dikkatini çekebilecek noktalara broşürleriniz özenli ve dikkatli bir şekilde bırakılır.

Dağıtıma çıkmadan önce, saha ekiplerimize firmanız ile ilgili  genel bir bilgi paylaşımı yapılır. Bu sayede sahaya çıktıklarında, bina girişlerinde veya ilgili noktalarda karşılaştıkları vatandaşların soruları ile ilgili açıklamalar yapabilecek seviyede olurlar.

İyi bir pazarlama şekli, şirketi bulunduğu yerden çok daha ilerisine getirebilir. Bu yolda, reklamın önemi oldukça fazladır. Ölçülebilir sonuçlar, güçlü bölgeler ve tutarlı bilgi paylaşımları ile karşılıklı güvenilirliği arttırmaktır amacımız. İşte tam bu ölçüde, hakim olduğumuz bölgelere doğrudan potansiyel müşterilerinizin olduğu alanlara nokta atışı yapılarak broşür ve magnetleriniz teslim edilir.

Broşür  ve magnet dağıtım hizmetinde en uygun fiyata en verimli çalışmayı sizlere getiriyoruz. Pazarlama uzmanlarımız güçlü sonuçlar elde edecekleri bölge ve binaları, sizinle birlikte çalışmak için hazırdır.  Broşür dağıtım hizmeti almak istiyorsanız, size özel çalışma paketlerimizle ilgili detayları öğrenmek için müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilir ve yapılacak olan çalışmayla ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Dağıtım hizmetimizin ardından müşteri sayınızın ve alışveriş hacminizin ne kadar arttığını fark edeceksiniz. Devam eden planda, olumlu yönde artan trafiğinizi daha üst seviyeye çıkarmak adına broşür ve magnet çalışmalarına mutlaka devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Ne kadar fazla kişiye kampanyanızı duyurabilirseniz, işlemlerinizde aynı oranda artış göstermeye devam edecektir. Göz önünde kalmaya devam ettiğiniz sürece, potansiyel müşterilerinizin zihninde daha kalıcı izler bırakmayı sağlayacaksınız ve bu müşterilerinde bir süre kapınızı çaldığına şahit olacaksınız.

Broşür reklamı unutulmamalı ki dünyadaki en etkili reklam hizmetlerinin başında gelmektedir. İşletmenizi ziyaret eden müşterilerin her 5 tanesinden 4’ü broşür alıyor ve ziyaret sebeplerini bu broşürlerin tetiklediğini bildiriyorlar.  

Broşür ve magnet dağıtımlarımız, bina kapılarına, apartman içerisinde bulunan posta kutularına, park halinde bulunan otomobil sileceklerine ve esnaf tarzı kişi ve yerlere yapılmaktadır.