İstanbul Pendik ilçesi broşür dağıtım, magnet dağıtım, adresli ve adressiz dağıtım, kartvizit dağıtım, el ilanı dağıtım ve matbaa işleriniz itinayla yapılır.

Pendik Broşür Dağıtım

İstanbul’ un ve hatta Türkiye’ nin en önemli liman ve tersanesini bünyesinde barındıran ve lojistik olanakları ile ticaretin merkezi konumunda bulunan Pendik, aynı zamanda da İstanbul’ un ulaşım coğrafyasında önemli bir merkezdir. Tüm bu özellikleri İstanbul’da Anadolu Yakası’ nın en köklü ve en büyük ilçelerinden birisi olmasına neden oluyor. Bu denli yüksek ticaret hacminin mevcut olduğu Pendik ilçesinde gerçekleştirilecek, kapsamlı broşür dağıtımı çalışmaları ile oldukça geniş kitlelere ulaşabilme potansiyeliniz bulunuyor.

Pendik hem kara ulaşımı hem demir yolu ulaşımı hem de deniz ulaşımı açısından önemli merkezlerden birisi olması sayesinde yerleşik nüfusunun yanı sıra hem şehir içi hem de şehirler arası yolcu akışına da sahiptir. Bu durumda bir gün içerisinde milyonlarca insanın geçtiği merkezlerden birisi haline gelmesine neden oluyor. İşte bu noktada ortaya çıkan reklam potansiyelini en verimli şekilde değerlendirmek isteyenlere yönelik olarak profesyonel ve kurumsal broşür dağıtım hizmetlerine başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 8 yıldır kesintisiz olarak önemli başarılara imza atarak sürdürdüğü toplu dağıtım hizmetleri ile afiş, el ilanı, insert, flyer ve broşürleri direkt olarak hedef tüketiciye ulaştıran dağıtım firması ile Pendik ilçesi genelinde verimli bir reklam çalışmasını ekonomik, hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’ un en çok tercih edilen ve en kaliteli toplu dağıtım firmaları arasında kendisine yer bulan toplu dağıtım firmaları ile birlikte artık reklam çalışmaları çok daha yüksek hacimli oluyor.

Dağıtım Sonunda Raporlama

Geniş dağıtım ağı ve iş ahlakına uygun, profesyonel broşür dağıtım elemanı kadrosu ile tüm broşürlerin herhangi bir bölge atlama ya da benzeri bir durum söz konusu olmadan en hassas şekilde tüm Pendik ilçesi genelinde dağıtımı gerçekleştiriliyor. Gün boyunca gerçekleştirilen dağıtım çalışmalarının sonrasında ise detaylı raporları hazırlayarak, yapılan çalışmanın tüm verilerini müşterileri ile paylaşıyor. Bu şekilde daha etkin ve daha doğru bir reklam planlaması ile yapılan çalışmaların en verimli şekilde geri dönüş sağlamasının güvencesiyle dağıtım işlemleri gerçekleştiriliyor. Tüm dağıtım çalışmalarına ilişkin olarak hem grafik verileri hem de zengin görsel veriler ile raporlar veriliyor.