İstanbul Kadıköy ilçesi broşür dağıtım, magnet dağıtım, adresli ve adressiz dağıtım, kartvizit dağıtım, el ilanı dağıtım ve matbaa işleriniz itinayla yapılır.

Kadıköy Broşür Dağıtım

İstanbul, Anadolu Yakası’ nın en köklü geçmişe sahip olan yerleşim birimlerinden birisi olan Kadıköy, günümüzde de bu ününü korumaya devam ediyor. Sadece İstanbul’da değil hem ülke genelinde hem de dünyada tanınan İstanbul ilçelerinden birisi olan Kadıköy, Marmara Denizi’ne olan uzun sahil boyuyla, kültürel ve tarihi değerleriyle, ulaşımdaki zengin çeşitliliğiyle ve gençlere hitap eden geniş etkinlik alanları ile her anı dolu ve canlı olan bir yerleşim birimidir. Haydarpaşa Garı, şehrin neredeyse her noktasına ulaşan deniz seferleri sağlayan limanları, Türkiye’ nin saygın üniversiteleri, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, tiyatroları, cafeleri, özel etkinlik alanları, Ada ve deniz manzaralı mekanları ile eşsiz bir İstanbul keyfi sunan Kadıköy ilçesi bir gün içerisinde milyonlarca insanı hem şehrin içinden hem ülke genelinden hem de yurtdışından ağırlıyor. Böyle yüksek bir dinamizmin bulunduğu bir yerleşim yerinde hedef kitleye direkt ulaşmayı sağlayacak en önemli reklam ve tanıtım kanallarından birisi de broşür dağıtımı yöntemidir.

Kadıköy’de Afiş Dağıtımı ile Reklam

Vapur, metro, otobüs, şehirlerarası otobüs, şehirlerarası tren, Marmaray, deniz otobüsleri ve daha pek çok çeşitli ulaşım aracı ile Anadolu Yakası’nın ulaşılabilecek en merkezi noktalarından birisi olan Kadıköy’ de sadece bu gibi alanlarda gerçekleştirilecek el ilanı dağıtımı çalışmaları ile milyonlarca insana ulaşabilecek bir reklam çalışması gerçekleştirilebilir. Ürün, hizmet veya daha farklı bir tanıtım amacı ile gerçekleştirilecek toplu dağıtım çalışmaları sayesinde başka hiçbir şekilde sağlanamayacak bir geri dönüşüm potansiyelini değerlendirebilmek mümkündür.

Her reklam ve tanıtım çalışmasını en etkili şekilde profesyonel ve tecrübeli bir broşür dağıtım elamanı ile gerçekleştirerek, Kadıköy’ ün bu hareketli yapısının tüm avantajlarından, ticari olarak faydalanabilmek mümkündür. Günümüzde de Kadıköy’ de son derece yoğun şekilde profesyonel dağıtım firması tarafından gerçekleştirilen dağıtım hizmetleri ile sıklıkla bu tip alanlarda karşılaşmak mümkündür. Her ürün ve hizmet ile ilgili olarak tüketiciye/hedef kitleye ulaşabilmede gelişen teknolojiye rağmen halen etkisini koruyan ve her zaman korumaya da devam edecek en önemli reklam ve tanıtım aracının avantajlarını sektörel olarak değerlendirebilmek için profesyonel destek alınması ise çok önemlidir.