Duyuru ve ilanlar, ülkemizde köklü bir tanıtım ve reklamcılık geleneğidir. Bu alanda yapılan çalışmalara alışkın olan hedef kitleler, hem beklenti çerisinde olur ve hem de broşür dağıtımı yoluyla yapılan tanıtımları yüksek bir oranda incelerler. Broşürlerin hazırlanış aşamasından itibaren, odaklı ve hedef kitlenin beklentilerine göre hassas ve titiz bir çalışma yapılması önemlidir. Hedef kitlelerin beklentileri konusunda deneyimli ve birikime sahip profesyonel reklamcılar, etkili broşür basımı konusunda önemli katkılar sağlar. Farklı tür ve özelliklere sahip broşürler, bu sebeple değişen maliyetlere sahiptir. Bununla birlikte broşür dağıtmak konusunda da, yine alanında uzmanlaşmış profesyonellere başvurmak gereklidir. Deneyimsiz ve bu alanda yeterli tecrübeye sahip olmayan kişiler tarafından dağıtılan broşür veya el ilanlarının, hedef kitleye ulaşma ve geri dönüşüm oranları çok düşük seviyelerde olur. Yeterli tanıtım çalışması yapılmamış olur.

Broşürlerin Maliyetleri Nasıl Belirlenir?

Broşürler, reklam ve tanıtım konuların çok yüksek etkiye sahiptir. Bununla birlikte farklı özelliklere sahip broşürlerin değişen maliyetleri vardır. Büyük boyut, kağıt türü, renkli ve renksiz baskı ve benzeri birçok değişken, broşür maliyetlerini etkileyen değişkenlerdir. Bununla birlikte, broşür bastırma yoluyla yapılan tanıtım ve reklamlar, en ekonomik reklam türüdür. Toplu dağıtım firmaları, bu alanda çeşitli kampanyalar ve avantajlarla, tasarım, baskı ve dağıtım konularında profesyonel ve bütünlüklü hizmet sunumu gerçekleştirirler. İstanbul’ un her bölgesinde adresli dağıtım ve adressiz dağıtım hizmetleri sunmakta olan firmamız, tasarım ve baskının da dahil olduğu, aynı zamanda profesyonel broşür dağıtım elemanı kadrolarıyla, odaklı dağıtımlar gerçekleştirdiği bütünsel bir tanıtım ve reklam hizmeti sunar.

Dağıtım ve aynı zamanda dağıtım ürünlerinin hazırlanması konularında profesyonel hizmetler sunan firmamız, bu alanda yüksek bir bilgi birikimi ve deneyim oluşturmuştur. İstanbul’ un farklı bölgelerinin potansiyelleri ve özel koşullarına uygun olarak çeşitli ekipman ve profesyonel teknik ekiplerle çözüm oluşturabilen firmamız, ihtiyacınız olan tanıtım ve reklamların en etkili biçimde yapılması konusunda üstün bir başarıya sahiptir. Sektörel olarak sahip olduğu tecrübelerini, el ilanı dağıtımı gibi alanlarda etkili bir biçimde kullanabilen firmamız, aynı zamanda tüm reklam ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler oluşturabilme potansiyeline sahiptir.