Broşür Dağıtım

Binlerce yıllık tarihi ile İstanbul, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve tarih boyunca günümüzde de halen koruduğu dünyanın merkez şehirlerinden birisi olmuştur. Avrupa ile Asya’ yı birbirine bağlaması gibi herkesçe bilinen coğrafik özelliğinin haricinde hem doğal güzellikleri hem de tarihi ve kültürel değerleri ile dünyanın en çok tanınan ve en büyük metropollerinden birisi konumunda bulunuyor. 20 milyona yaklaşan nüfusu ile kalabalık bir şehir olan İstanbul, her yıl on milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Bu yönü ile Türkiye’ nin yıllık turist hacminin önemli bir kısmını yıl boyunca karşılayan başlıca şehirlerden birisi konumunda bulunuyor. İstanbul Boğazı, sarayları, kız kulesi, spor kulüpleri, dünyada eşi benzeri olmayan doğal güzellikleri bir tarih ve aşk şehri olan İstanbul, aynı zamanda da ülkenin ekonomisi açısından da büyük bir önem taşımaktadır. Hem sanayi üretimi hem de ofis sahaları ile Türkiye’ nin ekonomisinin önemli bir dilimini oluşturuyor. Böyle yüksek bir iş hacminin ve nüfusun bulunduğu İstanbul’da ideal bir reklam ve tanıtım çalışması için halen afiş dağıtım çalışmaları en etkili yöntemlerden birisidir.

İstanbul’da Broşür Dağıtarak, Milyonlara Ulaşın

İstanbul sadece bir günde milyonlarca turisti ağırlayan bir şehir, Her noktasında 7 gün 24 saat yaşamın sürdüğü canlı bir metropoldür. Mevcut yerleşik nüfusunun yanı sıra milyonlarca gelip geçen nüfusu yakalayabilmek içinde broşür dağıtımı çalışmaları ile başarılı bir reklam ve tanıtımı gerçekleştirilebilir. Ürün, hizmet, kurum veya marka tanıtımı gerçekleştirebilmek için şehrin her noktasında yapılacak el ilanı dağıtımı çalışması sayesinde hedef kitleye doğrudan ulaşabilmek mümkündür.

Çünkü profesyonel ve kurumsal dağıtım firması İstanbul genelinde en önemli merkezlerde uzman ve deneyimli dağıtım personelleri ile tüketicilere broşür, el ilanı ve afişlerin doğrudan ulaştırılmasının güvencesini veriyor. Ayrıca günümüzde yapılan sosyolojik araştırmalara göre gün içerisinde insanların aldıkları broşürde yer alan detayları diğer reklama kanallarında verilen bilgilere göre daha iyi bildiği belirlenmiştir. Böyle etkili bir reklam yöntemini ticari tanıtım ve reklam çalışmasında değerlendirebilmek için kurumsal dağıtım firması ile iletişime geçerek, ürün veya hizmet portföyüne uygun koşullarda broşür dağıtımı gerçekleştirilebiliyor.


Posta kutularına dağıtım


Broşürleriniz bina içlerine girilerek her posta kutusuna 1 adet olmak üzere dağıtılır.
Broşürleriniz bina içlerine girilerek her posta kutusuna 1 adet olmak üzere dağıtılır.
En etkili dağıtım biçimi posta kutularına yapılan dağıtımdır. Tüketici kitleye en hızlı ulaşım yoludur.
Dağıtım yapılan bütün apartmanların fotoğrafları dağıtımın yapıldığı gün saat 17.30 da tarafınıza mail yada Whatsapp yoluyla ulaştırılmaktadır.


Esnaflara dağıtım


Gidilen her esnaf yada işyerine 1 adet takdim edilerek yapılan dağıtımdır.
Dağıtım yapılan işyerinden 1 adet kartvizit alınarak kartvizitlere ait görseller dağıtım günü saat 17.30 da tarafınıza mail ya da Whatsapp yoluyla ulaştırılmaktadır.


Araçlara dağıtım


Araç camlarına, sileceklerine yapılan dağıtımdır. Raporlamada broşür bırakılan araç fotoğrafları dağıtım günü saat 17.30 da tarafınıza mail ya da Whatsapp yoluyla ulaştırılmaktadır.


Elden sabit nokta dağıtımı


Sizin seçtiğiniz lokasyonda personelimizin çevreden geçen insanlara yaptığı dağıtım biçimidir.


İstanbul El İlanı Dağıtımı

Broşürler, reklam ve tanıtım konuların çok yüksek etkiye sahiptir. Bununla birlikte farklı özelliklere sahip broşürlerin değişen maliyetleri vardır. Büyük boyut, kağıt türü, renkli ve renksiz baskı ve benzeri birçok değişken, broşür maliyetlerini etkileyen değişkenlerdir.


En Ucuz Broşür Baskı Fiyatları

En ucuz broşür baskı fiyatları sayesinde hem ekonomik hem de kaliteli bir broşür dağıtımı reklam çalışması gerçekleştirilebilir.


İlan Dağıtım Firmaları İstanbul

İstanbul Kurumsal hizmet anlayışı kapsamında dağıtım firması İstanbul genelinde belirlenen kriterlere göre yapılan dağıtım çalışmasına ilişkin detaylı rapor sunuyoruz.

İstanbul El İlanı Fiyatları


El İlanı Tasarımı Dağıtım Fiyatını Etkilemez Günümüzde dağıtım firması İstanbul hizmetlerinde dağıtımı gerçekleştirilecek el ilanlarının tasarım özelliklerinin ya da kağıt kalitesinin kesinlik dağıtım maliyetlerinde bir değişikliğe yol açmadığının bilinmesi gerekir. Çünkü el ilanı dağıtımı hizmetlerinde dağıtım yapılacak bölge, dağıtım yapılacak el ilanı sayısı, dağıtım tarihi ve zaman dilimleri gibi faktörler fiyatların belirlenmesinde etkili olur.

Broşür Dağıtım

 

Broşür ve magnet dağıtım hizmetimiz stratejik olarak belirlenmiş alanların içerisinde yapılmaktadır. Müşterilerimizin gelirlerini arttırmak amacıyla oluşturulan havuz içerisinde, ihtiyaca yönelik noktalar belirlendikten sonra, sorumlu personellerimiz çevrede bulunan binaların giriş katlarına ve buldukları uygun alanlara broşür ve magnet dağıtımını yapmaktadırlar. Gözle görülebilecek ve onların dikkatini çekebilecek noktalara broşürleriniz özenli ve dikkatli bir şekilde bırakılır.

Dağıtıma çıkmadan önce, saha ekiplerimize firmanız ile ilgili  genel bir bilgi paylaşımı yapılır. Bu sayede sahaya çıktıklarında, bina girişlerinde veya ilgili noktalarda karşılaştıkları vatandaşların soruları ile ilgili açıklamalar yapabilecek seviyede olurlar.

İyi bir pazarlama şekli, şirketi bulunduğu yerden çok daha ilerisine getirebilir. Bu yolda, reklamın önemi oldukça fazladır. Ölçülebilir sonuçlar, güçlü bölgeler ve tutarlı bilgi paylaşımları ile karşılıklı güvenilirliği arttırmaktır amacımız. İşte tam bu ölçüde, hakim olduğumuz bölgelere doğrudan potansiyel müşterilerinizin olduğu alanlara nokta atışı yapılarak broşür ve magnetleriniz teslim edilir.

Broşür  ve magnet dağıtım hizmetinde en uygun fiyata en verimli çalışmayı sizlere getiriyoruz. Pazarlama uzmanlarımız güçlü sonuçlar elde edecekleri bölge ve binaları, sizinle birlikte çalışmak için hazırdır.  Broşür dağıtım hizmeti almak istiyorsanız, size özel çalışma paketlerimizle ilgili detayları öğrenmek için müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilir ve yapılacak olan çalışmayla ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Dağıtım hizmetimizin ardından müşteri sayınızın ve alışveriş hacminizin ne kadar arttığını fark edeceksiniz. Devam eden planda, olumlu yönde artan trafiğinizi daha üst seviyeye çıkarmak adına broşür ve magnet çalışmalarına mutlaka devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Ne kadar fazla kişiye kampanyanızı duyurabilirseniz, işlemlerinizde aynı oranda artış göstermeye devam edecektir. Göz önünde kalmaya devam ettiğiniz sürece, potansiyel müşterilerinizin zihninde daha kalıcı izler bırakmayı sağlayacaksınız ve bu müşterilerinde bir süre kapınızı çaldığına şahit olacaksınız.

Broşür reklamı unutulmamalı ki dünyadaki en etkili reklam hizmetlerinin başında gelmektedir. İşletmenizi ziyaret eden müşterilerin her 5 tanesinden 4’ü broşür alıyor ve ziyaret sebeplerini bu broşürlerin tetiklediğini bildiriyorlar.  

Broşür ve magnet dağıtımlarımız, bina kapılarına, apartman içerisinde bulunan posta kutularına, park halinde bulunan otomobil sileceklerine ve esnaf tarzı kişi ve yerlere yapılmaktadır.