Sizin seçtiğiniz lokasyonda personelimizin çevreden geçen insanlara yaptığı dağıtım biçimidir.

Sabit Nokta El İlanı Dağıtımı

Öncelikle sizin tercih ettiğiniz veya uzmanlarımızla beraber fikir alışverişinde bulunarak tespit edilen lokasyonda görevlendirdiğimiz personel tarafından insanlarla yüz yüze iletişim kurarak yapılan dağıtım şeklidir.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde, park bahçe, metro giriş çıkışları, işlek caddeler, alışveriş merkezlerinin yoğun olduğu bölgeler, üst ve alt geçitler, kalabalık meydanlarda güler yüzlü ve diksiyon sahibi personellerimizle sabit bir noktada yine firmamız tarafından baskısı yapılan el ilanlarınızın dağıtımını potansiyel müşterilerinize rahatsızlık vermeden en doğru şekilde dağıtımını yapıyoruz. 

Tabii ki sabit nokta dağıtımlarını yapabilmek için bağlı bulundukları belediyeden izin alınması gerekiyor. Biz bu konuda da size yardımcı olarak gerekli izin süreçlerini yürütüyoruz ve firmanızı olası ceza tehditlerinden koruyoruz.

Sabit nokta el ilanı ve broşür dağıtımı, geri dönüşümü diğer yöntemlere geri dönüşümü daha düşük olan bir yöntemdir. İlan dağıtımı yapılan kişilerin genelde iş veya okul dolayısıyla hareket ettikleri bir alanda ellerine uzatılan ilanları inceleme şansları çok fazla olmuyor. Bu yüzden kısa bir süre ellerinde tuttukları ilanları, hızlı bir şekilde göz gezdirdikten sonra yerlere attıkları görülmektedir. O yüzden sabit nokta ilan dağıtımlarının daha sade ve etkileyici mesajlar içermesi daha faydalı olacaktır. En üst başlık ve bir alt satırında müşteriyi hızlı bir şekilde ikna etmeniz gerekecektir. Tasarım aşamasında sizlere tecrübemizle birlikte bu konuda tavsiyelerimiz ve örneklerimiz sunulacaktır.

El ilanlarınızı piyasadaki en ucuz fiyata tasarladıktan sonra, profesyonellerimiz tarafından müşterilere ulaştırmak bizim başlıca görevimiz. Ortaklarımızın dağıtım çalışmasından fayda görmeleri de bizim başarımızdır.  Sabit nokta el ilanı dağıtımları da tüm hizmetlerimiz arasında önemli bir yer tutmaktadır. Gerek yalın bir çalışma gerekse ilave olarak bir stand alanı ile görsel zemin içerisinde firmanızı akılda kalıcı şekilde sunmaya çalışıyoruz. Dağıtım aşamasında geçirilen her dakikanın ne kadar önemli olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. İnsanların broşür veya el ilanlarınızı belirgin bir şekilde görmeleri sağlanır.  Satışlarınızın artmasını ve yeni ziyaretçiler kazanmanızı sağlamanın en önemli araçlarından biri olarak gördüğümüz el ilanları basit ve işe yarayan bir pazarlama yöntemidir. 

İşte bu vesileyle ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizleri satış uzmanlarımızla birlikte çalışmak için ofisimize bekliyoruz.