İstanbul Broşür Dağıtımı

Broşürlerinizin baskı aşaması geçildikten sonra dağıtımı için ilgili servisimize devredilir. İstanbul içinde belirlenen lokasyonlarda broşürlerinizin dağıtımı yapılmaktadır.

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Beşiktaş, Başakşehir gibi Anadolu ve Avrupa yakasını kapsayan tüm ilçe ve bölgelerde dağıtım hizmeti veriyoruz.

Her broşür dağıtımında olduğu gibi doğru plan ve strateji sizi hedefe götürür. Buna ilave olarakta, dağıtımı yapan personelin kalitesi bu hedefi daha üst seviyelere taşımaktadır. Doğru planlanmış ve iyi kurgulanmış bir dağıtım şeması, işletmenize büyük kazanç dönüşü sağlayacaktır.

İstanbul’un her bölgesine hakim, ihtiyacın nereden nasıl karşılanabileceğini çok iyi bilen bir ekibe sahibiz. Bundan yola çıkarak, reklamlarınızı doğru kitlelerle paylaşma gücü olan, sizleri düşünen bir işin parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

İstanbul içerisine yapılan dağıtım hizmetlerimiz şu şekildedir;

Apartman Girişlerine Broşür Dağıtım:

Hazır broşürlerinizi, katalog ve insert ürünlerinizi belirlenen mahalle ve semtlerde bulunan apartman girişlerine ve kapı noktalarına bırakıyoruz. Genelde daire sayısı kadar broşür bırakmaya özen gösteriyoruz.

Posta Kutularına Broşür Dağıtım:

Bir apartman dairesinde oturuyorsanız, evinize girmeden önce ilk baktığınız yer tabii ki de posta kutuları olmaktadır. İşte bu yüzden posta kutularına bırakılan broşürler daha fazla ilgi çekmektedir. Kitlenizin dikkatini çekebilecek bir broşür, mutlaka kampanyanıza katkı sağlayacaktır.

Sektörel Broşür Dağıtım:

Etkinlik gösterdiğiniz alanlara yönelik dağıtım hizmetidir. Firmanızın faaliyet alanına giren işletmeler belirlenerek, bu firmalara direkt dağıtım sağlanmaktadır.

Araçlara Yapılan Broşür Dağıtım:

Dağıtım bölgesinde bulunan park halinde bulunan araçların cam ve silgeçlerine bırakılan dağıtım şeklidir. Bu da çok yaygın kullanılan bir dağıtım şeklidir. Broşürlerin dağıtımları kişilerin araçlarına zarar vermeyecek şekilde dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Sabit Nokta Broşür Dağıtım:

Kalabalık arterlerde, meydanlarda, üst geçit alt geçit noktalarında, metro giriş çıkışlarında, alışveriş merkezlerine yakın caddelerde belirlenen lokasyonda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile yayalara elden teslim edilen dağıtım çeşididir. İstanbul’un bir çok noktasında sabit nokta dağıtım hizmeti sunulmaktadır.

Broşürlerinizin dağıtımı konusunda, güvenilir bir çalışma yaptırmak ve pozitif bir sonuç elde etmek için Asyam Dağıtım’ı tercih edebilirsiniz. Yaptığımız dağıtım çalışması ile ilgili raporları sizlere fotoğraflı bir şekilde sunuyoruz. Hemen bir çalışma yaptırmak için, müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.