Broşür dağıtımı, son yıllarda özellikle perakendecilerin talep ettiği bir reklam aracı olmaktadır. Firmaların kendi faaliyet alanında bulunan,  mevcut ya da potansiyel müşterilerine ulaşmasına olanak veren ve kendilerini veya ürünlerini birebir tanıtmaları açısından son derece etkili somut tanıtım yöntemi olan bir matbaa hizmetidir. 

Broşür dağıtımı ise dağıtım firmaları ve kuryeler aracılığı ile yapılan bir hizmet türüdür. Broşür dağıtım işlemleri iki farklı yolla yapılabilmektedir.

Bunlar; insanlarla iletişim kurmayı gerektiren broşür dağıtım şekli ve doğrudan iletişimi gerektirmeyen broşür dağıtım şekli olarak ikiye ayrılabilir. İlk dağıtım şeklinde, stand kurularak yolda geçen müşterilere elden broşür dağıtımı yapılarak onlara detaylı bilgi verilir. İkinci şekilde ise  apartmanlara ya da posta kutularına broşürler tek tek ve özenli bir şekilde dağıtılarak insanlarla iletişim kurmaya gerek olmadan  broşür dağıtım gerçekleştirilir. 

Reklam broşür dağıtımı yapan firmalar, hedef kitlenizin bulunduğu alana dağıtılması planlanan broşürleri eksiksiz ve sorunsuz şekilde iletilmesini sağlayacak potansiyelde dağıtım ağına, dağıtım planlama kapasitesine ve bu konuda tecrübeli dağıtım personellerine sahip olması gerekmektedir.

Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran ve tüm imkanlara sahip olan  Asyam dağıtım firmamız, dağıtım işlerini büyük bir başarı oranıyla tamamlamayı ilke edinen bir firma olarak sizlere hizmet sunmak için tüm deneyimleriyle İstanbul’ un tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

Dağıtım işinde eğitimli ve pratik olan, karşılaştıkları müşterilerle saygı çerçevesinde iletişim kurabilen, broşür dağıtımını eksiksiz bir şekilde tamamlayan dağıtım personellerimiz ile sizler için gerçek hedef kitlenizi analiz ederek broşür dağıtımı konusunda hizmet vermekteyiz.

Ayrıca firmamızın broşür fiyatları ekonomik olmakla birlikte sizlere düşük fiyatla yüksek kalite sunmakta ve broşür dağıtımında  sizlere %100 başarı sağlamaktayız. Bizimle çalışarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Aynı zamanda insert dağıtımıel ilanı dağıtımı gibi hizmetlerinizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçerek firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yılları aşan tecrübemiz ve geniş dağıtım ağımızla broşür dağıtım işlerini ve diğer dağıtım hizmetlerini verimli ve olumlu şekilde tamamlayan firmamız, markasını zirveye taşımak isteyenler için en güvenilir ve en doğru adres olmaktadır.

Broşür Dağıtım

El ilanı ve broşürlerin içerdiği bilgiler, tasarımı, kağıdın kalitesi vs her ne kadar önemli gibi gözükse de, en az bunlar kadar önemli olan kriterler söz konusu.

Yanlış Bölge Tercihi:

Çevrenizde broşür tasarım ve dağıtım hizmeti sunan bir çok firma bulunuyor. Bunların önemli bir kısmı bu hizmeti her ne kadar iyi yapıyor gibi gözükse de, en can alıcı noktalarda yapmış oldukları stratejik hatalar nedeniyle tanıtımınızın boşa gitmesine ve geri dönüşün sağlanamamasına neden olmaktadır. Yani, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin farkına varıp firmanızla etkileşime geçmesini beklediğiniz kitleyle aranızda duvarlar olduğunu fark ediyorsunuz.

İşte bu yüzden broşür dağıtımlarının, ilanın konusuyla ilgili lokasyonlarda, doğru kişilerle iletişime geçerek yapılması oldukça önem arz etmektedir. Hedef kitlenizin profilini bu konuda doğru analiz etmeli ve bu alanlara yönelmelisiniz.

Örneğin İstanbul içinde bir ev yemekleri üreten firma sahibiyseniz, daha çok esnaf ve işletmelerin olduğu sabit nokta ve bölgelerde fayda sağlamanız mümkün olacaktır. Aksi halde broşürlerinizi mahalle alanlarında, apartman ve evlere dağıtmayı denediğinizde ise beklediğiniz geri dönüşü bulamayacaksınız.

Cazip Teklifler ve İndirimler:

İnsanların broşürleri ellerine aldıklarında en çok aradığı kriterlerin başında onlar için sunmuş olduğunuz özel ve cazip teklifler geliyor. Eğer hazırlamış olduğunuz broşür, insanlara bu konularda bir avantaj teklifinde bulunmuyorsa işte o zaman çöp olmaktan kurtulamıyor.  İhtiyacınız olan ve bir süredir ertelemiş olduğunuz bir ürüne üstelik uygun bir fiyat sayesinde ulaşabilmek kesinlikle tercih etmenizi sağlayacaktır.  Söz konusu promosyonların sürekliliği müşterilerinizi size daha bağlı kılacaktır.

Baskıların Kalitesi ve Tasarımın Zenginliği

Baskı kalitesi, malzemenin türü ve tasarımı diğer iki madde kadar önemli gözükmese de, insanların zihninde kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız oldukça önemli olduğu bir gerçektir. Öncelikle tasarımı anlaşılabilir ve dikkat çekmek istediğiniz noktalara duyarlı olmalı. Özellikle broşür baskılarında kaliteli kâğıt tercihleri yapılmalı.

Tabii ki tüm bunları tek başınıza düşünüp, tasarlayıp hayata geçirmeniz mümkün olmayacaktır. İşte tam o aşamada uzman kadromuzla birlikte Asyam Dağıtım olarak biz devreye giriyoruz. En iyi sonuçları üretip işletmenize maksimum fayda sağlamak için sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Broşür Fiyatları

Web siteleri, sosyal medya ve internetin böylesine uç noktalara ulaştığı ve artık hayatımızın her anına girdiği bir çağda, ilkel bir uygulama gibi gözüken broşür kağıdı ve el ilanlarının işe yaramadığını düşünme hakkına tabii ki de sahipsiniz. Eminiz ki böyle düşünmenizi gerektirecek, teknoloji anlamında çılgın bir çağın tam ortasındayız. Bu kağıt parçalarını kullanmak zorunluluk gibi gözükmese de, halen daha hiçbir teknoloji broşür kağıtlarının işletmelere sağladığı geri dönüşümün önüne geçebilecek bir teknoloji üretemedi.

Elbette ki dijital broşürlerin hazırlanması ve dağıtılması da müşterilerinize sesinizi duyurma konusunda alternatif bir seçenek. Fakat her ne olursa olsun elinize aldığınız o broşür kağıdının etkisinde olmayacaktır.

Broşürler, bir şirketin marka bilinirliğini arttırmaya yarayacak olan güvenilirliği aktarabilir. Bu yüzden sizinle birlikte, firma kalitesini ve yapısını anlatan bir broşür oluşturmaya odaklanıyoruz.

Broşür için seçtiğiniz tasarım, kağıdın kalitesi ve ağırlığı oldukça önemlidir. Özellikle broşürün kapağı dikkat çekici olmak zorundadır. İlgi çekici bir kapak, broşürünüzün incelenmesi ve hedef kitleye ulaşmada en kritik özelliktir.

Broşür fiyatlarımız, kağıdın türü, kırım çeşidi, ebatı, selefon cinsi, baskı yönü ve adet sayısına göre belirlenmektedir. En uygun niteliklerde, en uygun ve ucuz fiyatı Asyam Dağıtım olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Broşürler genel tercih olarak 1.hamur kaliteli kuşe kağıda basılmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda A4 ve A5 ebatları diğerlerine göre daha fazla tercih edilmektedir.

Tasarımını kendiniz hazırladığınız çalışmalarınızı da baskı hizmeti sunuyoruz. Broşür fiyatı bu özelliklere göre değerlendirilerek tekrar hesaplanacaktır.

Siparişlerinizi İstanbul içinde elden, diğer illere anlaşmalı kargo şirketleri ile uygun fiyata gönderimini sağlıyoruz. İlanların pazarlama gücünden maksimum fayda elde etmeniz için, Asyam Dağıtım farkını yaşamanızı öneriyoruz.

Broşürlerinizin tasarım aşaması ve baskı sonrası nelere dikkat etmelisiniz ?

Kapak ve iç sayfalardaki yazıların okunabilir olması en önemli kriterdir. İlanların her kesim insana, genç ve yaşlıya ulaşabileceğini düşünerek her türlü şarta uygun font ve boyutlarda üretilmesini sağlamalısınız.

Tasarım öncesinde Asyam Dağıtım hizmetleri olarak sizlere örnek broşürler sunulacaktır. Bu örnek broşürler size fikir sağlama amacıyla paylaşılacaktır. Siz yine de internet üzerinden genel bir tarama yaparak, farklı broşür tasarımları ile ilgili farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz.

İletmek istediğiniz ve önem verdiğiniz mesajların, dikkat çekici şekilde belirtilmesine özen gösterin ve bu mesajları altı çizili şekilde bizimle paylaşın.

Son olarak ta, iletişim numaranız, adresiniz ve sosyal medya hesaplarınıza ait bilgilerin broşürünüzde yer aldığından emin olun.