Broşür Dağıtım Firması

 Asyam Dağıtım olarak, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde broşür – el ilanı dağıtımı hizmeti vermekteyiz. Anadolu ve Avrupa yakasının tamamında etkinliğimiz bulunmaktadır.

Çalışkan ve bölgesine hakim tecrübeli arkadaşlarımız el ilanlarınızı doğru bir şekilde müşterilerinize ulaştırmaktadır. İlan dağıtım hizmetinde iş disiplini ve ahlakı en önemli unsurlardan bir tanesidir. Pazarlama amacınızı yerine getirmek için saha ekiplerimizi bu konuda tecrübeli ve başta da belirttiğimiz gibi iş disiplini ve ahlakı göz önünde bulundurarak belirliyoruz.

Dağıtımın ne şekilde yapılacağına dair bizimle iletişime geçmeniz durumunda eğer tam olarak bir fikriniz olmasa bile ihtiyacınıza yönelik en doğru seçeneği size sunuyoruz.

Eğer sabit bir noktada stant oluşturarak ilan ve broşürlerinizin dağıtılmasını istiyorsanız, buna yönelik lokasyon çalışmaları yapılmaktadır ve tanıtımınıza en fazla katkı sağlayacak olan bölgede tüm yasal izinler alınarak dağıtım işlemleri başlamaktadır.

Apartman girişi ve posta kutularına yapılacak olan bir dağıtım talebiniz var ise, işletmenize yakın ve potansiyel müşterilerinizin olduğu semt ve mahallelere çalışma yapılır.

Sektör içerisinde ilan dağıtımı yapan oldukça fazla firma bulabilirsiniz. Fakat bunların birçoğu size geri getiri sağlama konusunda oldukça tecrübesiz ve organizasyonu düşük olan firmalardır. Asyam Dağıtım olarak öncelikle saha tecrübemiz ve referanslarımız ile bu konuda sektörün öncülerinden biri olduğumuzu belirtmek isteriz. Her bölgenin ve ekibinin bir grup lideri ve yöneticisi olduğundan bahsetmek isteriz. Ekip liderlerimiz ilan dağıtımı konusunda kendini ispatlamış ve işin koordinasyonunu en iyi şekilde yönetebilen arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ekip liderleri sahada dağıtımı yapan personellerimizin kontrolünü ve anlık stratejilerini sağlamaktadır. Yani pazarlamanın faydasını arttırmak amacıyla anlık olarak rota ve uygulamalar sürekli güncellenmektedir.

Mobil cihazlar üzerinden tüm personelimiz an ve an takip edilerek dağıtım yaptığı aşamalar kontrol edilir ve süreçler kayıt altına alınır.

Birçok ilan dağıtım firmasından alamayacağınız faaliyet raporlarını sizler için hazırlayıp iş bitiminde tarafınıza sunuyoruz. Bu sayede yapılmış olan saha çalışmasını inceleyip bir sonraki pazarlama sürecine bu raporlar üzerinden yön verebilecek fikirlere sahip oluyorsunuz.

İstanbul ilçelerinde profesyonel ilan dağıtımı hizmetine ihtiyacınız var ise, Asyam Dağıtım müşteri temsilcilerine iletişim numaralarımız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Broşür Dağıtım Yazılımı ve Pazarlama Ortamını Nasıl Değiştirdiklerine İlişkin Eksiksiz Kılavuz

Bu makale, işletmeler için en iyi broşür yazılım programlarını gözden geçirecektir. Her program için bir özellik listesi, tasarım sürecine genel bir bakış ve son olarak kişisel önerilerimizi ekleyeceğiz.

İşletmeniz İçin En İyi Broşür Dağıtım Yazılımını Nasıl Seçersiniz?

anahtar kelimeler: broşür yazıcısı, broşür oluşturucu, en iyi broşür baskı yazılımı

Broşür, genellikle ticari fuarlarda, konferanslarda ve diğer etkinliklerde dağıtılan bir tür basılı materyaldir. İşletmenize ürün ve hizmetlerini çekici ve akılda kalıcı bir şekilde sergileme fırsatı verir.

En iyi broşür yazdırma yazılımı aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

– Kağıdın her iki yüzüne de baskı yapabilme

– Tasarımı kişiselleştirme yeteneği

– Fotoğraf veya resim ekleme yeteneği

– PDF formatında dışa aktarma yeteneği

Broşürleri Ev Yazıcınızda Nasıl Yazdırırsınız – Adım Adım Kılavuz

 bir broşür oluşturmak için ücretsiz çevrimiçi kaynaklar, evde kendi broşürünüzü yazdırın

Evdeki yazıcınızda kendi broşürlerinizi oluşturmak ve yazdırmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Ücretsiz çevrimiçi kaynaklar ve biraz bilgi birikimiyle, profesyonel görünümlü broşürleri kısa sürede elinizde tutabilirsiniz.

Adım 1: Broşürü Tasarlama

İlk adım broşürü tasarlamaktır. Herhangi bir grafik tasarım bilgisine sahip olmadan kendi broşürünüzü tasarlamanıza izin veren birçok çevrimiçi araç vardır. Şablonlar arasından seçim yapabilir veya sıfırdan başlayıp metin, resim, şekil, çizgi ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur!

  1. Adım: Broşürü Yazdırma

İhtiyaçlarınız için mükemmel broşürü tasarladıktan sonra, onu yazdırmanın zamanı geldi! Renkli mürekkep kartuşlu bir yazıcıya ve yazdırma için kağıda erişmeniz gerekir. En iyi sonuçlar için 11×17 inç kağıt kullanmanızı öneririz

Adım 3: Broşürü Sayfalara Bölme

Makas veya X’e ihtiyacınız olacak.

Broşürleriniz İçin Doğru Yerleşim Şablonu Nasıl Seçilir

Broşürleriniz için doğru yerleşim şablonunu seçmek, vermeniz gereken en önemli kararlardan biridir. Bu kararın broşürlerinizin nasıl görüneceğini belirleyeceğini ve insanların onlara nasıl tepki vereceğini de etkileyeceğini unutmamalısınız.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı düzen şablonu vardır, ancak bunların hepsi broşürünüz için uygun değildir. İyi bir düzen şablonu bulmak istiyorsanız, ne kadar profesyonel göründüğü ve tasarım hakkında fazla bilgisi olmayan insanlar için yeterince kolay olup olmadığı gibi bazı faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.